Ve Vincentu ve Vinoři

Aktualizováno pro školní rok 2022 – 23

V druhém pololetí školního roku pokračují kurzy Malujeme svět a S keramikou a korálky.
Kurzy probíhají ve Vincentu (Opočínská 364, Praha – Vinoř) v přízemí v sále.
Můžete se po domluvě přijít podívat na všechny kurzy a v případě volného místa začít chodit.

Malujeme svět

pro děti od 4 let – středa 14:00 – 15:00. Hravou formou objevujeme možnosti výtvarného projevu. Max. počet ve skupině 8 dětí.
Děti přihlašujte mailem: kurzy@atelier-ludmila.cz
Cena: 110,- Kč/60 min. (Cena včetně materiálu a pomůcek, s sebou pouze oblečení vhodné k umazání a přezutí). Info k platbě na pololetí zašlu přihlášeným.
Budeme kreslit, malovat, tvořit z keramiky, vyrábět… společně hledat, pozorovat, experimentovat. Nezáleží na nadání, ale na chuti dítěte pracovat.

S keramikou a s korálky

Kurz S KERAMIKOU A S KORÁLKY je určen především pro školní děti od 6 do 15 let, které rády tvoří. Letos kromě malování budeme tvořit keramiku (modelovat a glazovat) a podle zájmu dětí tvořit z korálků či kůže. Ti starší možná zkusí i něco z grafiky.
1 lekce = 90 min, dvě skupiny: středa 15:15 – 16:45 a 16:45 – 18:15.
Max. 10 dětí v jedné skupině. Děti přihlašujte mailem: kurzy@atelier-ludmila.cz .
145 Kč / 90 minut. Kurzovné je včetně základního materiálu a pomůcek. Včetně vypalování keramiky v peci, které je v současnosti dost drahé.
V každé skupině zohledňuji věk a individualitu dítěte a tím se liší i náročnost prací tak, aby každé dítě mělo radost z úspěšné tvorby.

MALÉ VELKÉ MALOVÁNÍ. Nabídka pro rodiče s dětmi od 2,5 roku na dopolední malování. Otevírat ho budu při dostatečném zájmu rodičů. Hlásit se můžete mailem.
Společně budeme objevovat barvy a materiály a co všechno se s tím dá dělat. Děti se budou cítit bezpečněji v doprovodu maminky, kterou zapojíme také.

Přihlášky

Přihlášky a dotazy: kurzy@atelier-ludmila.cz nebo mobil: 602496722

Ukázky z minulých let