Ve Vincentu ve Vinoři

Aktualizováno pro školní rok 2021 – 22

Ve Vincentu otevíráme dva kurzy: Malujeme svět a Moje první loutka.

NOVĚ ZAŘAZUJEME KURZ PRO PŘEDŠKOLÁKY:
Malujeme svět

pro děti od 4 let – středa 15:00 – 16:00 hod.
Děti přihlašujte mailem: kurzy@atelier-ludmila.cz
Cena: 100,- Kč/60 min. (Cena včetně pomůcek, s sebou pouze oblečení vhodné k umazání a přezutí). Info k platbě na pololetí zašlu přihlášeným.

Budeme kreslit, malovat, vyrábět… společně hledat, pozorovat, experimentovat. Nezáleží na nadání, ale na chuti dítěte pracovat. Maximálně 10 dětí ve skupině. Kurz probíhá od ledna ve Vincentu v přízemí v sále.

Moje první loutka

Znovuotevření kurzu Moje první loutka, který nemohl být loni kvůli koronaviru uskutečněn. Draka jsme vymodelovali na jaře, dokončujeme výrobu loutky – pohádkové postavičky. V druhém pololetí namalujeme kulisy a ještě něco do divadla a pak vyrobíme něco podle zájmu a schopností dětí. Kurz je určen pro děti od 7 let. Ještě dvě volná místa 16:30 – 18:00.

Cena: 2500,- Kč / 20 lekcí (2. pololetí)
125 Kč / 90 minut. Kurzovné je včetně základního materiálu a pomůcek.
V každé skupině zohledňuji věk a individualitu dítěte a tím se liší i náročnost prací tak, aby každé dítě mělo radost z úspěšné tvorby.

Nabídka pro rodiče s dětmi od 2,5 roku na dopolední malování. Otevírat ho budu při dostatečném zájmu rodičů. Společně se pak domluvíme na dnu: středa nebo čtvrtek a upřesníme hodinu, pokud byste ji chtěli posunout. Hlásit se můžete mailem.

Cena: 1000,- Kč / 10 lekcí
100 Kč / 60 minut. Kurzovné je včetně základního materiálu a pomůcek.
Společně budeme objevovat barvy a materiály a co všechno se s tím dá dělat. Děti se budou cítit bezpečněji v doprovodu maminky, kterou zapojíme také.

Přihlášky

Přihlášky a dotazy: kurzy@atelier-ludmila.cz nebo mobil: 602496722

Ukázky z minulých let