Výtvarný příměstský tábor

Pozvánka pro vaše děti na VPT19

výtvarný příměstský tábor ve Vinoři

I. temín: 8. – 12. 7. 2019
II. temín: 15. – 19. 7. 2019
III. temín: 19. – 23. 8. 2019
IV. temín: 26. – 30. 8. 2019

Malé skupinky dětí (8 – 12 dětí). Věk dětí: 5 – 12 let. Nerozhoduje,  jak je dítě „výtvarně nadané“, ale zda ho tvoření baví a vydrží u práce.

Náplň: Příchod 7:30 – 8:00, vyzvednutí dětí 15:30 – 16:00 – nebo podle potřeb rodičů. Každý den budou zařazeny tři „pracovní činnosti“: dvě výtvarné (malování a tvoření) a jedna kuchařská – společná příprava (někdy předpřipraveného) oběda. Vycházky, hry a kreslení venku…
Zázemí centra Betlém na Vinořském náměstí č. 16 v areálu fary. Zařízená kuchyň, sál, WC. Co nejvíce budeme venku – k tomu je kromě zahrady a lesa ideální dvůr s krytou pergolou (stoly ve stínu).

Předběžná cena: 2600,- Kč. V ceně je zahrnut veškerý potřebný výtvarný materiál a potraviny pro přípravu jídla (teplý oběd) a pití. Prosím, informujte mne o případných dietních či jiných omezeních. Děti s sebou budou nosit malý batůžek s dopolední a odpolední svačinou a lahví na pití pro vycházky. Oblečení, které je možno umazat.

Máte-li o VPT zájem, prosím, vyplňte předběžnou přihlášku zde: https://bit.ly/2TDIqlu

Předběžná přihláška slouží především rodičům k tomu, abyste si mohli blokovat termín. Pokud se termín naplní min. 8 účastníky, máte již nyní rezervované místo. Napište prosím VŠECHNY vaše uvažované možnosti (můžete později měnit). Budu se snažit umístit děti podle vašeho přání a trochu podle věku – aspoň na starší a mladší. K tomu potřebuji trochu prostoru, abych mohla přihlášky přesunovat na jiný termín kvůli věku a obsazenosti.

Tábor je pořádán ve spolupráci s SHM Počernice (http://pocernice.shm.cz/), děti budou přes SHM pojištěny. Tábor povedu já osobně s asistentkou. Předběžná cena 2600,- Kč. Další info a závaznou přihlášku pošlu později. Nebo se ptejte, co potřebujete vědět.

Na vaše děti se těší

Ludmila Obručová, Atelier Ludmila

Něco málo o mně:

Mgr. Ludmila Obručová, výtvarnice, učitelka výtvarné výchovy

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu UK v Praze – obor Učitelství VV pro ZŠ, SŠ a ZUŠ (maturita na SUPŠ sklářské v Železném Brodě)

Nejraději pracuji s dětmi – malými i velkými – kde uplatňuji mj. praxi z výuky VV a vaření na ZŠ. Výtvarné kroužky v MŠ, ZŠ a VinCentu – pro všechny malé děti pro radost z tvoření, pro starší děti – náročnější výtvarně-kreativní kroužek. Vytvářím projekty, pořádám workshopy, výtvarný příměstský tábor.
Maluji na zeď lidem doma i ve firmách, na textil, také se zabývám ilustracemi a grafickou či volnou tvorbou.
Další informace a kontakty: info@atelier-ludmila.cz, tel.: 602496722
http://atelier-ludmila.cz – info o táboru přidám postupně
https://www.facebook.com/atelier.ludmila/ – fotografie z loňského tábora

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)