Výtvarný příměstský tábor

Pro informace na VPT o prázdninách 2024 sledujte tuto stránku 
asi od února 2024, abyste neprošvihli přihlašování. 

V roce 2023 proběhly čtyři běhy tábora v následujících termínech:
10. – 14. července – VPT1 (děti 6 – 12 let)
17. – 21. července 
– VPT2 (děti 5 – 10 let)
24. – 28. července –
LETní VÝtvarná Škola: LeťVýš (pouze pro dívky 11 – 15 let)
31. 7. – 4. 8. – VPT4
(děti 6 – 12 let)

Přihlášku najdete zde. V případě dotazů mi napište na kurzy@atelier-ludmila.cz.

Výtvarný příměstský tábor pořádáme tradičně v Praze 9 – Vinoři ve farním centru Betlém (Vinořské náměstí 16, Praha – Vinoř) a hlavně v přilehlém dvoře pod krytou pergolou, takže jsme skoro pořád venku.

Tábor je určen pro děti, které rády tvoří a malují. Nezáleží na množství talentu, ale na chuti tvořit. Každý den jedna výtvarná aktivita dopoledne a jedna odpoledne: malujeme různými technikami, učíme se pozorovat a kreslit podle skutečnosti, rozvíjíme fantazii nebo něco vytváříme z keramiky nebo z jiných materiálů.

VPT – Výtvarný příměstský tábor: Každý týden připravují jiní asistenti i bohatý sportovní, soutěžní i další program plný legrace. Proto lze přihlásit i dítě na dva běhy tábora, nudit se nebude. Další podrobnější informace najdete zde.

LeťVýš – Letní výtvarná škola: Po loňské úspěšné premiéře jeden z termínů bude zaměřen výhradně pro děvčata na druhém stupni ZŠ. Delší čas věnovaný malování a kreslení i tvoření, více individuálního přístupu, vlastní tempo. Odpočinkové chvíle bez organizovaných her, spíš vycházky, (1x návštěva galerie?), debaty na různá témata…, půjde-li to, vařily bychom si samy podle své chuti.

Těším se na vaše děti.

Ludmila Obručová, Atelier Ludmila

Další informace a kontakt:

kurzy@atelier-ludmila.cz, tel.: 602496722
https://www.facebook.com/atelier.ludmila/