Výtvarný příměstský tábor

V roce 2024 pořádáme 3 běhy tábora v následujících termínech:
8. – 12. července – VPT1 (děti 5 – 9 let). Poslední volné místo, potom můžete přihlašovat náhradníky.
15. – 19. července 
– VPT2 (děti 7 – 11 let). Poslední volné místo, potom můžete přihlašovat náhradníky.
22. – 26. července –
LETní VÝtvarná Škola: LeťVýš (pouze pro dívky 10 – 14 let) Poslední 3 volná místa.

Přihlásit se můžete tady.

Pokud je termín obsazen, můžete přihlašovat náhradníky. V případě uvolnění místa vás budeme informovat a vyzveme k zaplacení zálohy.

Výtvarný příměstský tábor pořádáme tradičně v Praze 9 – Vinoři ve farním centru Betlém (Vinořské náměstí 16, Praha – Vinoř) a hlavně v přilehlém dvoře pod krytou pergolou, takže jsme skoro pořád venku.

Tábor je určen pro děti, které rády tvoří a malují. Nezáleží na množství talentu, ale na chuti tvořit. Každý den jedna výtvarná aktivita dopoledne a jedna odpoledne: malujeme různými technikami, učíme se pozorovat a kreslit podle skutečnosti, rozvíjíme fantazii nebo něco vytváříme z keramiky nebo z jiných materiálů.

VPT – Výtvarný příměstský tábor: Každý týden připravují jiní asistenti i bohatý herní, soutěžní a další program plný legrace. Proto lze přihlásit i dítě na dva běhy tábora, nudit se nebude. Další podrobnější informace najdete zde.

LeťVýš – Letní výtvarná škola: Letos již potřetí bude jeden z termínů zaměřen výhradně pro starší děvčata. Delší čas věnovaný malování a kreslení i tvoření, více individuálního přístupu, vlastní tempo. Odpočinkové chvíle, méně organizovaných her, spíš vycházky, (1x návštěva galerie?), debaty na různá témata….

V případě dotazů mi napište na kurzy@atelier-ludmila.cz.

Těším se na vaše děti.

Ludmila Obručová, Atelier Ludmila

Další informace a kontakt:

kurzy@atelier-ludmila.cz, tel.: 602496722
https://www.facebook.com/atelier.ludmila/