Grafické práce

Graficke_praceNáš atelier vytváří grafické návrhy pro široké použití. Originalita našich grafických prací spočívá v propojení počítačové grafiky s ruční kresbou. Právě ilustrace nebo připojená drobná kresba zjednodušená na symbol dodají Vaší prezentaci punc originality a odliší Vaši tiskovinu od záplavy neosobních počítačově vytvořených reklamních materiálů.

 

Návrhy tiskovin a ilustrace

[nggallery id=19]

Atelier Ludmila zaručuje individuální přístup ke každé zakázce. Může jít o soukromé PF, oznámení či pozvánku nebo firemní tištěné materiály. Zajistíme jejich kvalitní tisk. Mou radostí je ilustrace do časopisů nejen pro děti; vytváření obrázkových kvízů je moje hobby.

Jednotný vizuální styl

[nggallery id=20]

Jednotný vizuální styl Vašich tiskovin, letáků, katalogů, vizitek, ale i bilboardů a drobných propagačních materiálů Vás učiní viditelnějšími. Podle Vašich záměrů navrhneme výtvarné zpracování obsahu sdělení Vaší společnosti určené pro cílového zákazníka. Součástí naší nabídky grafických prací je i vytvoření firemního loga, malované dekorace stěn v interiéru či nápisy, originální malovaná trička pro Vaše partnery a zaměstnance. Zajistíme řezanou grafiku a tisk.

Volná tvorba

[nggallery id=21]

Ve volné tvorbě hodně pracuji se symbolem, znakem a písmem. Obrazy z galerie jsou z dvou cyklů na téma novozákonních podobenství a 3. kapitoly knihy Kazatel.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)