Informace pro účastníky VPT21

Výtvarný příměstský tábor 2021 pořádá Atelier Ludmila v areálu fary na Vinořském náměstí 16, Praha – Vinoř

1. termín: 12. – 16. 7. 2021 – pro děti 8 – 12 let – termín obsazen – lze přihlašovat náhradníky
2. termín: 19. – 23. 7. 2021 – pro děti 5 – 12 let – termín obsazen – lze přihlašovat náhradníky
3. termín: 26. – 30. 7. 2021 – pro děti 6 – 12 let – termín obsazen – lze přihlašovat náhradníky
4. termín: 2. – 6. 8. 2021 – pro děti 6 – 12 let – termín obsazen – lze přihlašovat náhradníky

Malé skupinky (8 – 12 dětí). Věk dětí: 5 – 12 let. Nerozhoduje, jak je dítě „výtvarně nadané“, ale zda ho tvoření baví a vydrží u práce.

Náplň: Příchod 7:30 – 8:00, vyzvednutí dětí 15:30 – 16:00 – nebo podle domluvy. Každý den budou zařazeny dvě výtvarné činnosti. Vycházky, hry, soutěže a kreslení venku… Každý týden bude mít trochu jiný program (jiné asistenty), lze proto přihlásit děti i na dva termíny, aniž by se nudily.
Zázemí centra Betlém: Zařízená kuchyň, sál, WC. Co nejvíce budeme venku – k tomu je kromě zahrady ideální dvůr s krytou pergolou (stoly ve stínu). Na obědy budeme chodit do restaurace. Budeme dodržovat případná epidemiologická opatření.

Prosím, informujte mne o případných dietních či jiných omezeních. Děti s sebou budou nosit malý batůžek s dopolední a odpolední svačinou a lahví na pití pro vycházky. Doporučení: balte dvě oddělené svačiny, abychom pro případ dopolední vycházky se svačinkou v batůžku mohli tu odpolední nechat v ledničce.

Dejte dětem oblečení, které je možno umazat. V případě deštivého počasí boty na přezutí (ne gumáky) a pláštěnku nebo bundu s kapucí. Pokud bude bez deště, děti mohou být celý den v sandálech či teniskách (bez přezouvání). Klobouček, opalovací krém dle uvážení.

Na první den VPT budete potřebovat:

  • kopii zdravotní průkazky dítěte
  • podepsané prohlášení o bezinfekčnosti s datem 1. dne tábora (zašlu)
  • podepsaný souhlas s ošetřením dítěte (zašlu)
  • zprávu o způsobilosti dítěte od dětského lékaře (zašlu)  (můžete použít stejnou  jako na ŠVP či jiný formulář od svého lékaře)

Máte-li zájem, vyplňte prosím závaznou přihlášku zde: Po vyplnění přihlášky dostanete potvrzovací mail s pokyny pro zaplacení zálohy.

Přihláška se považuje za závaznou zaplacením zálohy 280,- Kč. Celou cenu tábora: 2800,- Kč je třeba zaplatit do 31.5. V ceně je zahrnut veškerý potřebný výtvarný materiál a všechny pomůcky, oběd a pití po celý den. Pokud vám zaměstnavatel může přispět, neprodleně mě informujte (adresa zaměstnavatele, jméno rodiče, částka příspěvku), abychom vystavili fakturu. (Stornopodmínky: Do 31.5. -10%, od 1.6. do 31 dnů před zahájením tábora -50%, 30 – 8 dní před zahájením -75%, méně než 7 dní před zahájením se nevrací nic.) V případě zákazu konání příměstských táborů z důvodu epidemiologické situace vrátíme celou částku.

V případě, že je vámi vybraný termín již obsazen (bude uvedeno), můžeme vás vést jako náhradníky. V tom případě vyplňte přihlášku a my vás vyrozumíme při případném uvolnění místa a vyzveme k zaplacení.

Tábor povedu já osobně s asistenty. Ptejte se, co potřebujete vědět.

Na vaše děti se těší Mgr. Ludmila Obručová

Aktualizace informací: 25. 2. 2021