Informace pro účastníky VPT20

Výtvarný příměstský tábor 2020 pořádá Atelier Ludmila v areálu fary na Vinořském náměstí 16, Praha – Vinoř

1. termín: 29. 6. – 3. 7. 2020 (6 – 12 let) – termín již obsazen. Informujte se o možnosti registrace náhradníka
2. termín: 13. – 17. 7. 2020 (6 – 12 let) – termín již obsazen. Informujte se o možnosti registrace náhradníka
3. termín: 17. – 21. 8. 2020 (5 – 9 let) – termín již obsazen. Informujte se o možnosti registrace náhradníka
4. termín: 24. – 28. 8. 2020 (7 – 13 let – školní děti) – poslední dvě volná místa

Malé skupinky (8 – 12 dětí). Věk dětí: 5 – 13 let. Nerozhoduje, jak je dítě „výtvarně nadané“, ale zda ho tvoření baví a vydrží u práce.

Náplň: Příchod 7:30 – 8:00, vyzvednutí dětí 15:30 – 16:00 – nebo podle domluvy. Každý den budou zařazeny tři „pracovní činnosti“: dvě výtvarné (malování a tvoření) a jedna kuchařská – společná  příprava oběda (vždy skupinka dětí). Vycházky, hry, soutěže a kreslení venku…
Zázemí centra Betlém: Zařízená kuchyň, sál, WC. Co nejvíce budeme venku – k tomu je kromě zahrady ideální dvůr s krytou pergolou (stoly ve stínu). Plánujeme jeden celodenní výlet.

Cena: 2600,- Kč. V ceně je zahrnut veškerý potřebný výtvarný materiál, potraviny pro přípravu oběda a pití po celý den. Prosím, informujte mne o případných dietních či jiných omezeních. Děti s sebou budou nosit malý batůžek s dopolední a odpolední svačinou a lahví na pití pro vycházky. Doporučení: balte dvě oddělené svačiny, abychom pro případ dopolední vycházky se svačinkou v batůžku mohli tu odpolední nechat v ledničce.

Dejte dětem oblečení, které je možno umazat. V případě deštivého počasí boty na přezutí a pláštěnku nebo bundu s kapucí. Pokud bude bez deště, děti mohou být celý den v sandálech či teniskách (bez přezouvání). Klobouček, opalovací krém dle uvážení.

Na první den VPT budete potřebovat:

  • kopii zdravotní průkazky dítěte
  • podepsané prohlášení o bezinfekčnosti s datem 1. dne tábora (zašlu)
  • podepsaný souhlas s ošetřením dítěte (zašlu)
  • zprávu o způsobilosti dítěte od dětského lékaře (zašlu)  (můžete použít stejnou  jako na ŠVP či jiný formulář od svého lékaře)

Máte-li zájem, vyplňte prosím závaznou přihlášku: https://1url.cz/9zry0.

Přihláška je považována za závaznou  zaplacením částky 2600,- Kč. Informace k platbě obdržíte po odeslání přihlášky na váš mail spolu s rezervací místa na vybraném turnusu. Pokud vám zaměstnavatel může přispět, neprodleně mě informujte (adresa zaměstnavatele, jméno rodiče, částka příspěvku), abychom vystavili fakturu. (Stornopodmínky: Do 28.5. -10%, od 29.5. do 31 dnů před zahájením tábora -50%, 30 – 8 dní před zahájením -75%, méně než 7 dní před zahájením se nevrací nic.)

V případě, že je vámi vybraný termín již obsazen, můžeme vás vést jako náhradníky. V tom případě vyplňte přihlášku a my vás vyrozumíme při případném uvolnění místa a vyzveme k zaplacení.

Tábor povedu já osobně s asistentkou. Ptejte se, co potřebujete vědět.

Na vaše děti se těší Mgr. Ludmila Obručová

Aktualizace informací: 5. 2. 2020