Křestní roušky

Obřad křtu je plný symbolů. Ten, kdo připravuje své dítě nebo sebe na křest, přináší k obřadu svíci a křestní roušku.  Křestní rouška symbolizuje bílý šat jako symbol očištění, kterého se člověku při křtu dostává. Nejčastější bývají křestní roušky jako obdélník bílé látky se symbolem křtu, víry, Krista, vody, ryby, lilie. Křestní rouškou může být také část oděvu, např. tričko, které si pokřtěný může po obřadu obléknout. Proto si můžete vybrat i z křestních triček s namalovanými symboly křtu.

Objednat si je můžete v našem e-shopu.

Křestní roušky a křestní trička

Křestní roušky jsou z bavlny a polyesteru, přibližná velikost 19 cm x 33 cm, a to ve variantě vytřepané, obšité nebo s krajkou. Vybrat se dá i z materiálu – bavlna nebo satén. Dále stuha 10 cm x 50 cm s vytřepanými okraji. Pro dospělé je určena křestní rouška delší – pokládá se totiž na rameno – a to saténová nebo hedvábná ve velikosti 28 cm x 120 cm.

Křestní rouška je zabalena v průhledném sáčku vhodném pro uložení.

Trička s křestními motivy máme ve všech velikostech pro muže a ženy (S – XXL) a pro děti od vel. 86 do  vel. 164. Trička jsou malována tak, aby se dala skutečně nosit, tedy i prát.

Křestní motivy

Galerie obsahuje základní motivy, které na roušky malujeme. Vyberte si typ roušky nebo velikost trička a motiv, který se Vám líbí. Základní barvy obrázků jsou zlatá, stříbrná a modrá, pochopitelně odolné vůči vodě. Pokud budete křtít holčičku, můžeme část obrázku namalovat růžovou barvou, budete-li si to přát.  Na přání rádi napíšeme k obrázku křestní  jméno či datum křtu.

Objednejte v našem e-shopu nebo prostřednictvím formuláře či na tel.: 286855360 a 602496722.

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva: