Malovaná trička

V současné době nepřijímám žádné objednávky na malovaná trička a mikiny. Děkuji za pochopení.

Malovaná trička a mikiny vznikají v ateliéru zkušené profesionální výtvarnice. Osobitý styl oblečení Vás učiní atraktivními. V našem e-shopu najdete  ručně malovaná trička a mikiny  v různých velikostech, barvách a typech.  V nabídce jsou trička romantická i vtipná, decentní, zvířátková, hudební, s přírodními motivy apod.  Trička malujeme vždy ručně, nepoužíváme žádné strojové potisky. Všechny motivy jsou naše vlastní originály.

Ručně malovaná trička s nabídkou motivů

V našem e-shopu si můžete vybrat z mnoha motivů (pánská, dámská i dětská).  Ke každému motivu lze připsat nápis či jméno, příp. můžeme obrázek mírně upravit podle přání.  V e-shopu najdete také již hotová trička a mikiny, které máme skladem a prodáváme je s velkou slevou.

Originální trička na přání

[Chcete-li mít opravdu originální tričko, nebo potřebujete-li mít dárek přímo „na tělo“, neváhejte a popište nám svoji představu, pošlete obrázek či náčrt a my Vám tričko či mikinu namalujeme podle Vašich instrukcí. Kontakt

Ručně malované mikiny

Trička a mikiny jsou ručně malovaná kvalitními francouzskými a německými barvami. Každé tričko či mikina je originál, není zhotovováno ve velkých sériích. A co je nejdůležitější: Trička ani mikiny nepouštějí barvu a malování se běžným nošením a šetrným praním při 40°C neodírá.