Ve Vincentu ve Vinoři

Ukončili jsme výtvarné kurzy ve Vincentu. I když jsme se na jaře setkali málo, přece děti vytvořily velice zdařilá díla. Posuďte sami. Na podzim budou vyhlášeny kurzy nové, už teď vymýšlím zajímavé techniky a výrobky.

Pozvánka na virtuální výstavu

Vyzývám všechny moje žáčky: Jistě doma nezahálíte a ani se celý den neučíte. Věřím, že jste za poslední týdny doma něco zajímavého nakreslili, namalovali či vyrobili. Prosím, vyfoťte aspoň mobilem vaše výtvarná dílka a pošlete mi je mailem . Ráda je přidám do výstavy – každému 1 – 2 obrázky. Průběžně budeme moct výstavu společně sledovat zde. Díky.

Děti od předškoláků a školního věku (6 – 13 let) – ve středu dvě skupiny po sobě, každá 90 minut – středa 15:15 – 16:45 a 16:45 – 18:15

Cena: 125 Kč / 90 minut. V případě, že bude v kurzu nějaké volné místo, zašlu vám údaje na platbu příslušného počtu lekcí.

Přibližně polovina hodin je věnována zdokonalování kresby a malby (stínování, perspektiva, ladění barev…) – samozřejmě podle individuálních schopností dítěte – jako alternativa výuky v ZUŠ. Oproti kroužkům v ZŠ můžeme pracovat s většími formáty a mám více času se věnovat jednotlivým dětem individuálně.

Druhá polovina hodin je věnována kreativní činnosti, které prostory Vincentu umožňují – loni jsme se zaměřili na malování na textil a na hedvábí, letos na práci se sklem (malování na sklo, mozaika, smalt, případně gravírování do skla).

Přihlášky

Přihlášky a dotazy: kurzy@atelier-ludmila.cz nebo mobil: 602496722