Ve Vincentu ve Vinoři

V době uzavření Vincentu se všechny kurzy ruší. Po skončení mimořádných opatření se budu snažit hodiny nahradit, příp. vrátím kurzovné.

Pokračujeme v jarním semestru 29. 1. – 27. 5. 2020 – informujte se o volných místech -momentálně jsou volná poslední dvě místa

Děti od předškoláků a školního věku (6 – 13 let) – ve středu dvě skupiny po sobě, každá 90 minut – středa 15:15 – 16:45 a 16:45 – 18:15

Cena: 125 Kč / 90 minut. V případě, že bude v kurzu nějaké volné místo, zašlu vám údaje na platbu příslušného počtu lekcí.

Přibližně polovina hodin je věnována zdokonalování kresby a malby (stínování, perspektiva, ladění barev…) – samozřejmě podle individuálních schopností dítěte – jako alternativa výuky v ZUŠ. Oproti kroužkům v ZŠ můžeme pracovat s většími formáty a mám více času se věnovat jednotlivým dětem individuálně.

Druhá polovina hodin je věnována kreativní činnosti, které prostory Vincentu umožňují – loni jsme se zaměřili na malování na textil a na hedvábí, letos na práci se sklem (malování na sklo, mozaika, smalt, případně gravírování do skla).

Přihlášky

Přihlášky a dotazy: kurzy@atelier-ludmila.cz nebo mobil: 602496722