Malování na obličej a tetování

Malování na obličejMalování na obličej milují snad všechny děti. Proměnit se v někoho jiného aspoň na chvíli…. Potkáte mne na jarmarcích a poutích i jinde. Můžete si mne pozvat na narozeninové párty nebo jinou akci pro děti. Na akce jezdíme často jako tandem pod jedním stánkem: malování na obličej a tvořivá dílnička pro děti.

Maluji nezávadnými atestovanými barvami podle vlastních vzorů anebo na přání dětí vytvořím vzor nový. Malování na obličej provádím jemnými barvami, které večer snadno vodou smyjete. Třpytivé tetování na ruku vydrží i několik dní. Lze se s ním i koupat, nesmyje se ani se neotře oblečením. Jemnější vzory s malými detaily maluji speciálním černým fixem, který je odolný proti otěru, vodou se však částečně smyje. Kontakt

no images were found

 

Malování na obličej

Nemusí být zrovna karneval a děti bez složitého převlékání prožijí svoji oslavu s malováním na obličej nezapomenutelným způsobem. Dívky jako krásné princezny nebo víly, kluci jako piráti či Batman, ti menší třeba jako rej zvířátek. Říkala mi jedna maminka, že její holčička, ačkoli je jindy jako čertík, když má malování na obličeji, spí v pozoru na zádech až do rána, aby si ho nesetřela o polštář.

Malované tetování

Malované třpytivé tetování na ruce si odnesou domů jako památku na Vámi skvěle zorganizovanou párty a ještě se s tetováním pochlubí druhý den ve škole. A určitě bude čím se chlubit, protože malovaný motiv na ruce nebude žádná nálepka či obtisk, ale originální obrázek. Tetování na ruce vydrží i týden, pokud ho nesetřou nebo neseškrábou nenechavé ručičky.

Pokud chcete připravit dětem bohatší program, pozvěte si nás nejen na malování na obličej, ale i s dílničkou pro děti. Zatímco budou některé děti čekat ve frontě na malování na obličej, mohou si mezitím namalovat dřevěného koníka, draka s magnetem na ledničku či motýla na pověšení. A opačně: zatímco budou čekat na zaschnutí barev na svém uměleckém díle, namaluji jim obrázek na tvář nebo tetování na ruku. A na zlobení nebudou mít vůbec čas.
[schema type=”product” url=”atelier-ludmila.cz/malovani-na-oblicej-a-tetovani” name=”Malování na obličej a tetování” description=”Malování na obličej milují všechny děti. Třpytivé malované tetování na ruce vydrží i týden. Pozvěte si mne na narozeninové párty nebo jinou akci pro děti.” condition=”New” ]