Malovaný textil

Jednou z hlavních oblastí činnosti Atelieru Ludmila je ruční malování textilu. Žádný strojový potisk, všechny vzory jsou navržené v našem atelieru. Originální tvorba k potěšení zákazníků.
V následujících galeriích se podívejte na některé vzory ručně malovaných triček a ručně malovaných křestních roušek vytvořených v Atelieru Ludmila.

Malovaná trička
  
Křestní roušky

Máte také rádi originalitu a nápaditost v oblékání? Proto maluji na trička, mikiny či tuniky svoje vlastní vzory, aby byl svět pestrý a lidé veselí. Vyberte si ze vzorů v galerii ručně malovaných triček a mikin nebo si  napište o namalování vlastního motivu. Profesionální barvy, které používám, po zažehlení dobře drží, trička se mohou prát i v pračce.

Druhou oblastí malovaného textilu, kterou se zabývám, je malování křestních roušek. Křestní rouška je vlastně symbol bílého oblečení, které si oblékali po křtu první křesťané. Může mít různou podobu. Nejpoužívanější jsou křestní roušky obdélníkové, které máme v několika variantách. Na ně ručně maluji symboly křtu a křesťanského života.

Nebo můžete zvolit variantu křestního oblečení – trička. Noví křesťané v prvních stoletích chodili celý týden po křtu v bílé tunice. Také vy můžete bílé tričko oblékat i další dny, samozřejmostí je možnost praní. Zvolený křesťanský symbol na tričku je decentní připomínka vašeho velkého dne. Vybere si opravdu každý – od nejmenších dětských triček po velká dámská i pánská XXL.