Výstava Světlo v mém životě

Zveme vás na výstavu dětských prací na téma “Světlo v mém životě”. Na výstavě budou zastoupeny také výtvarné práce dětí z výtvarných kroužků, které vedu na ZŠ Praha – Vinoř. Budeme také vytvářet společnou mozaiku slunce. Přijďte si vytvořit svůj paprsek.

PLakatek_vernisaz7_sirka650_naAL

Netradiční dárek pro teenagera

Darujte darovací kupón s příslibem malby na zeď podle přání dítěte.

Výrazná malba přímo na zdi změní atmosféru pokoje a podtrhne individualitu mladého chlapce či dívky. Rázem se stane z dětského pokoje pokoj studentský.

Darujte svým velkým nebo i malým dětem malbu do jejich pokoje pod stromeček. Na přání zašleme darovací kupón v obálce pro vaše dítě. Motiv si dítě samo rozmyslí, zkonzultujeme to po Vánocích. Zrealizujeme co nejdřív a platbu provedete až po dokončení malby. Cena je stanovena individuálně. Obvykle 800 – 1500,- Kč/m2. Doprava 6,- Kč/km.

 

Text darovacího kupónu můžete pozměnit. Může vypadat třeba takto:

Milý Adame,
v této obálce Ti darujeme malbu na zdi do Tvého pokoje.
Vymysli si motiv a po konzultaci s výtvarnicí Ti obraz
v rozsahu asi 3mpo Novém roce namaluje.
                                                  Tvoji rodiče

Zastavte se na oběd

Pojedete-li autem či na kole mezi Jesenicí a Kamenicí, rozhodně se zastavte v novém srubu, kde byla v květnu otevřena nová restaurace Mandava. (49°55’36.984″N 14°34’12.036″E).  Pokud budete obědvat ve srubové části, nezapomeňte se podívat také do salonku, kde jsem namalovala na stěnu výjev, který se váže k tomu místu: Shromáždění husitů Na Křížkách v r. 1419.


Salonek_1000
 Salonek_listina_1000 Text_iniciala_1000
M_svitek_1000 Mandava_restaurace_1000 Restaurace-poutac_1000

Výtvarně-kreativní kroužek na školní akademii

Panel_celyNěkteré z prací výtvarně-kreativního kroužku na prvním stupni ZŠ jsme prezentovali na školní akademii. Těším se, že budeme pokračovat ve výtvarné činnosti v kroužku i příští školní rok. Děkuji za Váš zájem a za pochvalná slova.

Milí rodiče, pokud chcete získat další informace o výtvarně-kreativním kroužku, neváhejte mě kontaktovat. Již nyní začínám plánovat příští školní rok.

Dvoudenní slavnost k výročí 925 let Vinoře připravili žáci se svými učitelkami ZŠ Vinoř. Dva večery zněly písně, recitace, smích a především potlesk ve velkém sále Centra Mariapoli v Praze – Vinoři. Všichni odcházeli spokojeni.

925_let_Vinore  Panel_stena  Panel_vyrez  Zaver_Akademie  Deti_maluji  Hromadka_drevicek  Obrazky_listy  Pri_hudbe  Pri_malovani  Tricka_vsechna

Indiánskou stezkou

V neděli 2. června jsme se zúčastnili dětského dne ve Vinoři. Přes sto dětí za splněné úkoly na indiánské stezce dostalo jako odměnu peříčka do čelenky a malování na obličej nebo malované tetování na ruku.

no images were found