Výtvarně-kreativní kroužek na školní akademii

Panel_celyNěkteré z prací výtvarně-kreativního kroužku na prvním stupni ZŠ jsme prezentovali na školní akademii. Těším se, že budeme pokračovat ve výtvarné činnosti v kroužku i příští školní rok. Děkuji za Váš zájem a za pochvalná slova.

Milí rodiče, pokud chcete získat další informace o výtvarně-kreativním kroužku, neváhejte mě kontaktovat. Již nyní začínám plánovat příští školní rok.

Dvoudenní slavnost k výročí 925 let Vinoře připravili žáci se svými učitelkami ZŠ Vinoř. Dva večery zněly písně, recitace, smích a především potlesk ve velkém sále Centra Mariapoli v Praze – Vinoři. Všichni odcházeli spokojeni.

925_let_Vinore  Panel_stena  Panel_vyrez  Zaver_Akademie  Deti_maluji  Hromadka_drevicek  Obrazky_listy  Pri_hudbe  Pri_malovani  Tricka_vsechna

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor: Ludmila Obručová

Jmenuji se Ludmila Obručová, vystudovala jsem střední uměleckoprůmyslovou školu a Pedagogickou fakultu UK obor Učitelství výtvarné výchovy. Zabývám se především malbou na textil, malováním na stěnu, když je čas, i volnou tvorbou. Kromě toho vedu zájmové výtvarné kroužky ve školách a odborné semináře malování textilu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Co je nového, Workshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *